Wakacje z książką

Biblioteka szkolna już po raz kolejny zachęcała do wypożyczania książek na wakacje. Celem akcji jest promocja czytelnictwa, poprzez dostosowanie organizacji pracy biblioteki szkolnej do potrzeb uczniów i umożliwienie im wypożyczenia książek na czas wakacji letnich.
Oczywiście, trzeba wypocząć, najlepiej aktywnie, ale i tak czasami nie wiemy co zrobić z wolnym czasem. No i wtedy właśnie w wolnych chwilach można relaksować się z książką lub nadrobić zaległości lekturowe, a dla zapobiegliwych przeczytać książki, które będą opracowywane w przyszłym roku szkolnym. Od 16 czerwca do 23 czerwca 2023r uczniowie mieli możliwość wypożyczyć na okres wakacji nawet 5 książek. Jedynym warunkiem wypożyczenia książek było zwrócenie wszystkich wcześniej wypożyczonych książek do biblioteki. Uczniowie licznie przybyli do biblioteki, zachęciła ich możliwość wypożyczenia książek nowo zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. 2.0.
Drodzy Uczniowie. Książki pozwolą Wam zrelaksować się w sposób mądry i wartościowy, który łączy przyjemne z pożytecznym. Przekonacie się, że czas spędzony z dobrą książką jest najprzyjemniejszy, dostarcza niezapomnianych przeżyć i wrażeń!

Skip to content